Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki https://amafilmacademy.pl/ filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.