Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w istocie niezmiernie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Jednostka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia gastroskopia poznań NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, ale również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.